Jepet me qira apartament 2+1prane bllokut. - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1prane bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri me ashensor dhe mireadministrim prane shkolles EDIT DURHAM . Apartamenti organizohet nga nje dhome e madhe ndenjieje me kuzhine dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi , njera martesore, nje tualet dhe nje korridor. Eshte me orientim jug.Per detaje si edhe vizite ne prone ju lutemi te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

115

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020