Okazion. Shitet apartamenti 2+1 i arreduar ne zonen plazhit ne Qerret - Century 21 Albania
Përshkrim

Okazion. Shitet apartamenti i arreduar ne zonen plazhit ne Qerret, ne vije te pare (buze detit). Apartamenti eshte ne katin e pare (i dyti ne sistemin e vjeter) ne nje ndertese te ndertuar 10 vjecarin e fundit.
Disponon nje siperfaqe te (brendshme 89.73 m2 dhe totale 104 m2) me tipologji 2 + 1 (salle te madhe, dy dhoma, nje tualet, dy ballkone).
Ndertesa ka hapsira te perbashketa parkingu.
Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

183

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020