APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI PER QIRA TEK KOPSHTI BOTANIK. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje godine te re prane Kopshtit Botanik prane Xhamise. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 85m2 nga te cilat 20m2 jane verande. Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, ambient ndenje, dhome gjumi, tualet me dritare dhe verande me pamje nga liqeni. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi. Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

171

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020