Japim me qera Apartament 2+1+2 me post parkimi tek Park Gate!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qera apartament tek Park Gate. Apartamenti eshte 2+1+2, me nje mobilim teper modern.
Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe nje ballkon.
Pallati eshte ndertim i vitit 2020, ka 2 ashensore, secili me nje kapacitet prej 8 personash.
Ne cmim perfshihet dhe nje post Parkimi!

Per vizite ne prone me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3/11

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

117

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020