JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1, ISH BLLOKU - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në kryeqytet, në zonën e Ish Bllokut, zonë shumë e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron për një jetesë komode.
Organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi i vecuar, me korridor shpëndarës, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 95 m2, i bashkëngjitet dhe një bodrum 20 m2 duke arritur një sipërfaqe totale 115.24 m2.
Pozicionohet në katin 0 të një ndërtese ekzistuese 2-katëshe.
Orientimi: Jug-Perëndim.
Apartamenti ofrohet i mobiluar.
Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt dhe e shfrytëzuar në maksimum.
Disponon certifikatë pronësie.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

63

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Pjeter Bogdani, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020