Apartament 1+1 per Qira prane Zogut te Zi - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rrugen Dritan Hoxha, ne Laprake tek Kupola JEPET ME QIRA apartament 1+1 i pa banuar me pare. Me nje siperfaqje prej 73m2 apartamenti organizohet ne sallon ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine e kompletuar, dhome gjumi, tualet. Apartamenti eshte i sapo mobiluar me te gjitha moblijet dhe pajisjet e reja dhe i pabanuar me pare. Pozicionimi ne katin e 8-te te nje pallati te ri orfron pamje te lire, me orientim nga Jug-Lindja apartamenti ka drite dhe ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Zogu I Zi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020