JEPET ME QERA KAT VILE PRANE JURIDIKUT - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira kati 2 i nje vile, prane Gjimnazit Petro Nini, tek Fakulteti Juridik. Vila eshte e strukturuar ne 2 kate, ku kati i pare sherben si lokal (i dhene me qera), ndersa kati i 2 eshte apartament i arreduar. Apartamenti eshte i strukturuar ne dhome ndenje e ndare nga guzhina e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne, me oxhak funksional, dhe sistem kondicionimi ne te gjithe apartamentin. Gjithashtu ne katin e trete eshte nje dhome e vogel, si dhe tarraca e apartamentit funksionale. Apartamenti eshte me sistem kamerash, dhe disponon dhe nje vend parkimi per makinen. Per me shume informacion mund te kontaktoni prane zyres.


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

309

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Fakulteti Juridik, rruga Adem Jashari, Gjimnazi Petro Nini Luarasi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020