Vile dhe truall ne shitje te Rruga e Elbasanit - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila eshte e pozicionuar te Rruga e Elbasanit prane stadiumit Air Albania dhe ka nje siperfaqe trualli 612 m², siperfaqe njolle ndertimi 290 m² njolle dhe 580 m² siperfaqe ndertimi totale.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

580 m2

Sip. e brendshme:

580 m2

Sip. Toke:

612 m2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

308

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Air Albania, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin