APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit .
Ndodhet ne katin e peste nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti organizohet nga nje korridor dy dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet.
Apartamenti ka ndricim gjate gjithe dites .
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

77

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020