Shesim objekt komercial ne Autostraden Tirane-Durres - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Objekt komercial Magazine+Zyra ne km e 2-te te Autostrades Tirane-Durres. Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 5000m2 dhe nje siperfaqje totale ndertimi 2640m2 i cili organizohet ne dy objekte, Magazine me siperfaqje 1800m2 e organizuar ne open space pa kolona ne mes. Po ashtu perballe objektit jane ndertuar 420m2 zyra me 2 kate me siperfaqje totale 840m2. Per ndertimin e objektit jane perdorur materiale te nje cilesie te larte dhe te gjitha ne perputhje me standartet EU. Objekti eshte i pajisur me linje energjie 3 fazore. Objekti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

5000 m2

Sip. e brendshme:

2640 m2

Sip. Toke:

5000 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

5

Kati:

2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

773

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020