SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE ARDENOS - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me sipërfaqe 100m2, në katin e 4-të në një pallat të Ri.
Organizohet nga ambienti i ndenjes sëbashku me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi , dy tualete si dhe një ballkon që ka akses nga salloni dhe njëra dhomë gjumi.
Ndërtimi është shumë cilësor dhe apartamenti ka planimetri perfekte.
Disponon Hipotekë
Për më shumë informacion na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

250

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ardeno, Kashar

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020