Shitet Apartament 1+1 prane Shkembit te Kavajes me pamje nga deti. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne kat te kater ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per mirembajtjen e tij .
prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullet.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

135

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020