Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne plazh. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi ne nje salle ndenje se bashku me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon qe te pfron pamje nga deti.
Apartamenti ndodhet ne kat te tret ne nje pallat 6 katesh pa ashensor.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt, per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

150

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Stacioni i parë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020