SHESIM APARTAMENT 2+1+2, KOMPLEKSI PANORAMA, HIPOTEKA. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara, në Kompleksin Panorama, pranë Hipotekës së Tiranës.
Sipërfaqe totale prej 115 m2, sipërfaqe e brendshme 99.97 m2.
Organizimi: sallon ndenje+ kuzhinë, korridor shërndarës, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Pozicionohet në katin e 4-të banim të një kompleksi të mirëadministruar dhe me ashensor.
Orientimi Veri-Lindje i mundëson ndricim natyral gjatë gjithë kohës.
Apartamenti ofrohet i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Totalisht i investuar: shtruar me parket, punime gipsi, ndricim LED, kondicioner etj.
Planimetri shumë të rregullt dhe e shfrytëzuar në maksimum.
Zona ofron facilitete për një jetese optimale si shkolla, kopshte, policia, spitali, transport publik, markete, etj


Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Jordan Misja, Hipoteka

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020