Shesim apartament 3+1, Bulevardi i Ri - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 3+1, Bulevardi I Ri.
Apartamenti organizohet nga salloni+kuzhina, 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon ne dalje nga salloni.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.
Mundesi parkimi poshte pallatit.
Per me shume na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

92 m2

Sip. e brendshme:

92 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

116

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi i Ri, Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020