Jepet me qera Vile te Liqeni i Tiranes - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne koder te Liqeni i Tiranes me nje pamje te mrekullueshme. Ka nje siperfaqe 450 m² truall dhe secili kat ka 126.1 m² siperfaqe ndertimi ne katin -1 dhe 1. Organizohet : ne korridor shperndares per katin 1, 1 tualet me aspirim natyral , 2 dhoma gjumi , ambjent gatimi me vete, sallon ndenje dhe 2 veranda. Ne katin -1 ndodhet parkimi dhe mundesi magazinimi sendesh.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

252 m2

Sip. e brendshme:

252 m2

Sip. Toke:

450 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranes, Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020