Apartament 2+1 per qira prane Liqenit te Tiranes “ArTurbina”. - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 prane “Ar Turbina”.
Apartameni ka nje sipërfaqe toale prej 107 m2 i organizuar në një ambient ndenje te bollshem dje ambjent gatimi me vete , dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe 2 ballkone. Te gjitha ambjentet e brendshme mundesojne dalje ne ballkon.
Apartamenti është i arreduar me të gjithë pajisjet e nevojshme, i dodhur në katin e 6-te të një ndërtese të re.
Lokacioni mundeson aksesim te menjehershem me Liqenin Artificial.
Cmimi i apartamentit eshte neto.
Preferohen kliente te huaj , cift ,jo kafshe shtepiake.

Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

107 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

261

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020