Jepet Apartament 1+1 me Qira Tek Komuna Parisit - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament me sipërfaqe 70m2, ndodhet në katin e 4-të, në një pallat të ri.
Apartamenti është i organizuar në dhomën e ndenjes ku përfshihet dhe ambienti i gatimit një dhomë gjumi si dhe një tualet.
Apartamenti jepet me qira i mobiluar.
Cmimi eshte Bruto (taksat e perfshira).
Për më teper informacione jeni të lutur të më kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

218

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020