JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI NE DON BOSKO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 70 m2. Ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati te ri me ashensore dhe shume i mire administruar. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Eshte i investuar dhe i mobiluar (pervec televizorit qe nuk shtohet nga ana e pronarit) . Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

135

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Don Bosko, Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020