VILE PER SHITJE NE MJULL BATHORE - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Mjull Bathores, ne Kompleskin Rezidencial me te ri dhe me inovativ qe po ndertohet, shesim vile te standarteve me fundit.
Rezidenca eshte e perbere nga 10 vila te bashkengjitura, me pamje te lire nga pjesa lindore ( Mali Dajtit), me nje pishine te dedikuar vetem per banoret e rezidences.
Vila eshte ne fazen e fundit te ndertimit, me punime ultra-cilesore, termoizolim, pllaka termike, si dhe shume drite ne te gjitha ambientet, si dhe disponon ashensor nga podrumi deri ne katin e trete.
Vila perbehet nga tre kate banim dhe nje kat podrum 90.26 m2 qe sherben si parkim, depo. Kati pare 92.16 m2 eshte projektuar si dhome dite Living dhe nje tualet, kati dyte 82.9 m2 organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet, kati trete 76.09 m2 eshte projektuar si dhome matrimoniale me nje tualet, dy poste parkimi te dedikuar.
Disponon nje siperfaqe oborri prej 103.4 m2 nga te cilat pjesa para mund te perdoret per parkim, si dhe ashensor te bredshem.
Per me shume info ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

417 m2

Sip. e brendshme:

341 m2

Sip. Toke:

193 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

174

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Mjull Bathore, Mjull - Bathore

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020