EKSKLUZIVE / SHITET GODINE MULTIFUNKSIONALE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Ekskluzive / Shitet godine komerciale multifunksionale ne Autostraden Tirane-Durres, Sukth. Organizohet ne 2 kate, ku secili kat ka siperfaqe 1305 m2 dhe siperfaqe trualli 3000 m2, si dhe 45 metra balle. Godina direkt akses ne rrugen kryesore si dhe rruge dytesore ne pjesen e pasme te tij dhe siperfaqe te mjaftueshme para tij per parkim, ku mundeson aksesin e lehte te kamioneve nga porta kryesore. Lartesia e kateve 4.5 metra.Viti i ndertimit te godines 2010-2011. Kati 0 organizohet nga open space, 1 ambient zyrash dhe 2 tualete. Ambient ka porten kryesore nga pjesa e pasme e tij dhe akses hyrje dalje ne dy krahet e tij. Ka qene i dhene me qira per fasoneri.
Kati i 1 organizohet ne open space, ambient zyrash, 3 tualete. I dhene me qira per showroom.
Godina ka linje tre- fazore, kafaze per ashensore industriale mallrash, shkalle emergjence. Disponon Certifikate te rregullt pronesie. Godina ka pozicion strategjik me vendndodhje shume te mire, e cila e ben te favorshme per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te bizneseve. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

2610 m2

Sip. e brendshme:

2610 m2

Sip. Toke:

3000 m2

Tualetet:

5

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

630

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Sukth

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020