JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin zero, ne nje fasade dhe vizibilitet te madh nga "Rruga e Durresit".
Ky ambient ka nje siperfaqe totale prej 100m2.
Organizohet ne forme dubleksi ne dy kate me nga 50m2 secili kat si dhe nje tualet.
Vendodhja e ketij ambienti e ben nje mundesi mjaft te mire per zhvillimin e bizneseve te nbdryshme si farmaci, estetike, klinike dentare etj.
Ne kete cmim nuk pershihet tatimi i qirase 15%.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

94

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020