TEK KOMUNA PARISIT SHESIM APARTAMENT 2+1 !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar, me tre hyrje ne kat.

⏩ Sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar dhe me dritare, ballkon
⏩ Dhome gjumi matrimoniale
⏩ Dhome gjumi me ballkon dhe tualet
⏩ Tualet dite
⏩ Korridor per shperndarjen e dhomave
⏩ Kati 6
⏩ Orientim jug-lindje-perendim
⏩ Totalisht i arreduar
⏩ Parket druri
⏹ Dokumentacion i rregullt hipotekor

Per me shume info,ju lutem me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

51

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Komuna Parisit, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020