SHESIM AMBIENT KOMERCIAL, ALI DEMI. - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet në zonën e "Ali Demit", një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi.
Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë në rrugë për reklamim të biznesit.
Pozicionohet në katin 0.
Sipërfaqe neto prej 255 m².
Hapësira është Open Space + 1 tualet.
Aktualisht ështe i dhënë me qira për Supermarket .
Ofron mundësi shumë te mirë investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

255 m2

Sip. e brendshme:

255 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

39

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Ali Demi, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020