Shitet apartament 1+1 ne Plazh. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndjeje dhe nje tualet .
Aparatmen ndodhet ne kat te gjashte ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per mirembajtjen e tij.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt .
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

152

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Rrota e Kuqe

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020