Shitet apartament 2+1 ne pamje nga deti ne Plazh. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte organizuar ne nje salle ndenje se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone qe te ofrojne pamje nga deti.
Apartamenti ne ne kate te tete ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per irembajtjen e tij .
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

113 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Rrota e Kuqe

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020