APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA MBI KOPSHIN BOTANIK ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament mbi Kopshit Botanik, ne rrugen "Selita e Vjeter".
Apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.
Eshte totalisht e shtruar me parket, cdo dhome ka sistem kondicionimi, tualetet jane me dritare.
Jepet pjeserisht e mobiluar si ne foto ose mund te mobilohet nga pronari kundrejte nje qiraje me te larte.
Zona shquhet per qetesine, ajrin e paster dhe pamjen e gjelberuar qe te ofron.
Per me shume info na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

154 m2

Sip. e brendshme:

142 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Selita e Vjeter", Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020