KOMPLEKSI "SQUARE 21", SHITET APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 te Arlis Square 21
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të, në një prej komplekseve të ndërtimit më cilesorë në Tiranë. Organizohet nga salloni dhe ambienti i gatimit sëbashku, dy dhoma gjumi dhe dy tualete, apartamenti është i arreduar ne menyrë cilësore dhe moderne.Punimet e brëndshme janë bërë ekstra si duraluminet , parket, gips, sistem elektrik ,tualete, etje.
Orientimi i apartamentit është Lindje-Jug-Perëndim ku në të gjitha orët e ditës ka dritë natyrale.
Gjithashtu ka në dispozicion dy poste parkimi që jepen me cmim ekstra ( të zgjedhura si pozicion) .
Kompleksi është ndërtuar me teknologjinë e fundit si në materiale ashtu dhe në parametra ,kompleksi do funksionojë dhe për qendër komerciale ku do të ketë palestër,pishinë,dyqane të ndryshme dhe qendra argetimi dhe shërbimesh.
Për më tepër informacione jeni të lutur të më kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020