SHITET APARTAMENTI 1+1 TE KOMPLEKSI ROMARIO , ASTIR - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne zonen e Astirit te "Kompleksi Romario" prane bar Artistit. Organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me ambientin e ngrenjes dhe gatimit , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mire projektuar persa i perket hapesires, duke bere te mundur nje jetese sa me te rehatshme dhe komode per nje familje te re dhe te vogel. Apartamenti ka orientim perendim gje e cila mundeson qe gjate dites te kete ndricim edhe ngrohje natyrale. Akseson menjehere aksin rrugor ne unazen e re. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone luteni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

57 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Teodor Keko, Unaza e Re

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020