Shitet dyqan ne Rrugen Dritan Hoxha, prane Zogut te Zi . - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet dyqan ne zonen e Zogu i Zi me siperfaqe 94 m2 bosh.
Prona ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara dhe e konsiderueshme per cdo lloj biznesi.
Per cdo informacion kontaktoni konsulenten e prones!


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

14

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Zogu I Zi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020