Shitet Apartament 2+1 ne zonen e plazhit . - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno se bashku me Kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualete dhe tre ballkone, ku secila dhome ka dalje ne ballkon.
Apartamenti ndodhet ne kat te dyte me orjentim jug-perendim qe i jep mundesi te kete drite gjate gjithe dites.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

64

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Rrota e Kuqe

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020