SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RROTA E KUQE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti disponon 89m2 total te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, korridor qe ben shperndarjen ne ambientet e gjumit, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me orientim jug. Apartamenti eshte i ri, i pabanuar, dhe ka te instaluar sistemin e ngrohjes me gaz. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 9 katesh me mirembajtje dhe ashensor tek Rrota e kuqe. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftoj te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

89 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

190

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rrota e kuqe, Plazh Rrota e Kuqe

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020