SHESIM APARTAMENT 3+2+GARAZH TE KOMPLEKSI FIORI DI BOSCO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e nente dhe te fundit te godines ku ndodhet dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i pabanuar me pare dhe shitet se bashku me nje Garazh, i cili kushton 15.000 euro.

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

132 m2

Sip. e brendshme:

119 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020