APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE KOMPLEKSIN "MANGALEM" - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te reja ne qytetin e Tiranes.Kompleksi Rezidencial ka nje siperfaqe ndertimi rreth 120,000 m2, I pozicionuar ne jug-lindje te Tiranes dhe perbehet nga 33 pallate. 70% e hapesires se projektit do te jete hapesire e gjelbert dhe pjesa me e madhe e parkimeve do te organizohet nentoke. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ndertim cilesise se larte dhe ofron ambiente te perbashketa me gjelberim, qetesi, ajer te paster dhe ambiente lojrash per femijet. Kompleksi ndodhet ne nje zone te aksesueshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Per cdo informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

267

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi "MANGALEM", Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020