Shitet apartament 3+1+2+2 , Delijorgji! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqje prej 136m2 neto!
Eshte i organizuar ne korridor shperndares ,sallon ndenje+kuzhine, tre dhoma gjumi ,dy tualete dhe dy ballkone.
Hapesira te bollshme dhe te mireorganizuara.
Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje me kaldaja ne te gjitha ambjentet.
Pozicionimi ne katin e trete te godines dhe lokacioni ne nje prej komplekseve me te preferuara ,ne nje zone me aktivitet te larte e ben nje mundesi shume te mire investimi!
Per me shume informacion ju lutem kontaktoni konsulenten e prones!


Informacion
Sip. Totale:

148 m2

Sip. e brendshme:

137 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

160

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020