SHITET VILE DYSHE NE GOLEM! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila organizohet ne dy kate dhe disponon 143.5m2 siperfaqje trualli nga te cilat 108.5m2 siperfaqje ndertimi, kati perdhe 49.5m2, kati i pare 59m2 dhe 94m2 oborr. Kati perdhe organizohet ne salle ndenje me kuzhine te vecuar dhe tualet. Kati i pare organizohet ne dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Vilat jane ndertim i vitit 2021, te projektuara me arkitekt, cilesi ndertimi antisizmik dhe punime cilesore. Do jene pjese te nje kompleksi vilash rezidenciale me siguri te larte 24/7, post parkimi individual per secilen vile, rrethuar nga qetesia dhe gjelberimi dhe vetem 200m nga bregdeti. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

144 m2

Sip. e brendshme:

109 m2

Sip. Toke:

144 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

403

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Prane Vienna, Golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin