Shitet Apartament 2+1 Tek rr. Barrikadave - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet shume prane qendres se Tiranes.
Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Apartamenti eshte totalisht i investuar nga e para duke filluar nga sistemi elektrik hidraulik dhe cdo detaj tjeter.

Disponon certifikate pronesie.
Per me teper foto ose detaje na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

88 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

165

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr Barrikadave, Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020