SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon qe te ofron pamje nga deti .
Apartamenti ndodhet ne kat te trete banimi ne nje pallat te te pajisur me ashensor.
Per me shum informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

72

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020