Ambjent komercial per Qera - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjent Komercial per Qera ne Rr. te Durresit. Godina ndodhet buze rruges kryesor dhe me hyrje te dedikuar. Ka siperfaqe totale 500m2 te organizuara ne tre kate, qe perbehet nga 15 ambjente pune dhe tualete. Secili kat ka siperfaqe 165m2. Godina eshte multifunksionale per zhvillim biznesi si klinike, laborator, shkolla, qender kursesh etj. Mundesi zgjerimi deri ne 1000m. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Dhomat e gjumit:

15

Tualetet:

6

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

282

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rr. e Durresit, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020