SHESIM APARTAMENT 2+1, DON BOSKO. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në kryeqytet, në zonën e Don Bosco.
Pjesë e një godine banimi dhe shërbimi 7,8, 10 dhe 11 kate me 2 kate parkim nëntokë.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe e brendshme: 78.3 m².
Sipërfaqe e përbashkët 12.4 m².
Sipërfaqe totale prej 90.7 m².

• Pozicionohet në katin e 6-të banim, me ashensor.
• Cilësi e lartë ndërtimi: Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjinë elektrike.
• Planimetri shumë të rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Në fazë ndërtimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

91 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

315

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Don Bosko, Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin