JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE DON BOSKO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te mire administruar. Ka nje siperfaqe totale prej 79 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe jepet pjeserisht e mobiluar.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

79 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

134

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin