SHESIM APARTAMENT 3+1+2 +2 TEK VILAT GJERMANE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati 11 katesh dhe ka nje pamje fantasike te qytetit.
Ka siperfaqe totale 129.5 m2.
I mireadministruar dhe me ashensor.
Garazhdi mundesohet me kosto shtese dhe ka dokumentacion hipotekor me vete 21 m2.
Organizohet ne 1 sallon me ambjent kuzhine , 3 dhoma gjumi , koridor shperndares , 2 tualete me ajrosje natyrale dhe 2 ballkone.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ndertesa eshte e vitit 2014.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

380

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vilat Gjermane

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin