SHITET APARTAMENT 1+1 NE BAHCE TE CAKAJVE, SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century21 ofron per shitje nje apartament 1+1 ne Bahce Cakajve ne katin e katert. Apartamenti ka nje siperfaqe 48 m2, ka 1 dhome gjumi,1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Per me shume info mund te kontaktoni ose te paraqiteni prane zyres tone ne Rr.Qemal Dracini prane sheshit demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

48 m2

Sip. e brendshme:

48 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

58

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Zdrale

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020