SHITET APARTAMENT 2+1 KATI I 5 TEK ISH KORPUSI ,SHKODER - Century 21 Albania
Përshkrim

Century21Future ofron per shitje apartament 2+1 tek ish korpusi, 30 milion lek. Siperfaqe 82 m katrore dhe eshte i organizuar: Nje kuzhine sallon, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ka nevoje per rikonstruksion. Per me shume info mund te na kontaktoni ose te drejtoheni prane zyres tone tek Rr.Qemal Dracini prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

82 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Skënderbeg

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020