Apartament 2+1+2 + post parkimi per shitje - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament ne zonen e Komunes se Parisit prane ish kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6 katesh me ashensor dhe te mireadministruar, ne nje zone te qete dhe me akses te shpejte ne rruget kryesore.

Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, i cili ka edhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.(njeri prej te cileve me dritare). Apartamenti shitet i mobiluar.

Bashke me apartamentin ofrohet edhe nje post parkimi (16m2) i cili perfshihet ne çmim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor !!

Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

176

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020