JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti disponon 58m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati me ashensor dhe mirembajtje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

58 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

64

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Stacioni i parë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020