JEPET ME QIRA 2+1 NE PLAZH ME PAMJE NGA DETI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zone e plazhit ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim ne katin e 6 banim me siperfaqe 78m2. Organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkon ku njeri prej tyre te mundeson pamjen e detit. Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Stacioni i parë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020