JEPET VILE ME QIRA PER ZYRA PRANE ALI DEMIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim vile me qira per zyra prane Ali Demit!
Vila eshte tre kateshe,ku secili kat ka nje siperfaqe 137m2 ne total aferisisht 420m2.
Ndodhet buze rruges kryesore gje qe e ben te aksesueshme dhe i jep vizibilitet prones.
Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti biznesi.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

420 m2

Sip. e brendshme:

420 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

21

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020