Shitet apartament 2+1 ne Qerret. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament eshte organizuar ne nje sogiorno se bashku me kuzhine qe te krijon dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi qe kane te dyja dalje ne ballkon qe te ofrojne oaje nga deti, dhe nje tualet.
Apartamenti ndodhet ne kat te kater me orjentim veri-perendim ne nje pallat 5 katesh.
Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

76

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020