JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUGEN "MINE PEZA" - Century 21 Albania
Përshkrim

Zone me kalueshmeri te larte.

Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, me vetrat xhami 2.30 metra horizontalisht dhe 2 metra vertikalisht dhe me siperfaqe te brendshme 23.50 m2

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

24 m2

Sip. e brendshme:

24 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

47

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Mine Peza, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020